Sayın Köklüceliler

17.04.2011 Tarihinde 3.Genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Bu genel kurul toplantımıza tüm Köklücelileri ve üyelerimizi bekliyoruz.

Yapılacak toplantıda derneğimizin yönetim kadroları seçilecektir. Gerek derneğimiz hakkında ve gerekse Köy sorunları hakkında görüşleriniz çok önemlidir, yararlanmak istiyoruz.

Birlik ve beraberliğimizin devam ettirilmesi bakımından toplantıya hepinizi bekliyoruz.

Genç kuşaklarla geçmişini buluşturmak istiyoruz. Gençler arasında tanışmalara dostluk ve arkadaşlıklara vesile olmak istiyoruz. Bunun için gençlerimizi de toplantıda görmek isitiyoruz. Gençlerimize Köklüceli olmanın aidiyetinide hissettirmek istiyoruz. Bunun için gençleri beraberinizde getiriniz.

İstirhamımız şudur, Gerek mesaj yoluyla gerekse başka şekilde köklücelilerin toplantısı varmış duyumunu aldığınızda coşku ile toplantılara katılınız. Çözüm adına söyleyecek sözleriniz varsa söyleyiniz.

Dernek adına köyümüze başarılı işler yapmak niyetindeyiz. Hepinize Hayırlı işler , hayırlı geleceler ve başarılı çalışmalar dileriz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Köklücelileri ve Çevre köylülerimizi toplantılarımıza davet ediyor , sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.

Reşat DEMİRCİOĞLU

Ynt.Krl Bşk.

CATALZEYTIN

FATIH