Köklüce köyümüzün tarihi camisine giden yolun birinci etabı olan köy odası ile cami arası derneğimizin öncülüğünde çesan demirleme usulü ve hazır beton kullanılarak geçen sene  yapılmıştı.

Geriye kalan  bölüm okul ile Demirci mahallesine hemde camiye ulaşım yolu olarak kullanılan yolumuz yine demirci mahallesi sakinleri ve hayır severlerimizin katkılarıyla hazır beton kullanılarak tamamlandı. Hem demirci mahallesine giden yol, hemde camimize kadar  ulaşım yolu olan bölüm tamamlanmış oldu.  Böylece köyümüzün önemli sorunlarından biri olan hem cami yolu hemde demirci  mahallesine ulaşım yolu tamamlanmış ve bu sorun  böylece  çözümlenmiş oldu.

Her iki yol için gerek arazisinden fedeakarlık yapan, gerekse  maddi katkı yapan hayır severlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.Yaptıkları ve yapacakları hayırları allah indinde kabul olsun inşaallah.  Ayrıca emeği geçen köy muhtarımıza ve köy hocamıza ve diğer emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürler , teşekkürler ediyoruz. Hayırlı olması dileklerimizle ve köklüce köyünde  yapılacak başka hayırlı işlerde   buluşmak umudu ve dileğiyle, tüm köklücelilere ve uzaktan yakından bizi takip eden dostlarımıza saygılar ve sevgilerimi  sunarım.

Bu dünyada yapabileceğimiz en hayırlı işlerden biri hayırda buluşmaktır,

 

Ynt krl adına Reşat Demircioğlu

CATALZEYTIN

FATIH